HSBC Bank  Avukatının Tehdidi!

Serra Serra04 Temmuz 2018 17:39

HSBC Bank 500 ₺ olan borcum için türlü ödeme yollarına girmeme rağmen bir türlü ulaşamadığım banka sonuçta borcum için bana ulaşma yolunu bir avukatla tercih etti.

Tabi ki beni değil aile fertlerimi anne babamı aramayı tercih etti borçlu olmayan kişinin aranmaması ilkesini atlayarak! Avukat A** isminde Temel Hukuk Bürosu'ndan bir bayanla görüştüm ve beni eşyalarına haciz konulur ne bekliyordun gibi saçma cümlelerle uzlaşmak yerine tehditvari cümlelere girişti.

Eşyalarına haciz konulacak tehdidiyle devam etti. Bir banka böyle bu üslupta konuşan bir avukat tercih etmiş yazık! Ödenmesi mümkün olmayan bir borç değil. Uzlaşma yoluna gidilmediği için herkes eminim rahatsız olacak ve umursamayacaktır. Yetkililerin bu konudaki borç tahsillerini daha uzlaşmacı bir isimle yapmalarını öneririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

HSBC Logo HSBC 27 Temmuz 2018 13:41

İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

HSBC Logo HSBC 05 Temmuz 2018 11:48

İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler