29 Ocak 2014

HSBC Bank'tan Kart Aidatının İadesini İstiyorum.

HSBC Bank'ın uzun süredir müşterisiyim. Yıllardır kredi kartımdan kesilen kart aidatlarımın geri ödenmesini talep ediyorum.

Nilüfer 53 Okunma

Cevaplar

  • Nilüfer31 Ocak 2014

    Kredi kartımı kullandığım süre içinde her yıl ödediğim tüm kart aidatlarımı istememe rağmen sadece 2014 yılına ait olan kart aidatım olan 65 TL' nin iadesi bugün yapılmış bulunmakta. Buna ek olarak bugün içinde kartım isteğim dışı kapatılmıştır. HSBC Bank Müşteri Hizmetleri' ni aradığımda kartımı kullanmadığım ve banka politikası gereği kapatıldığı söylenmiştir fakat kartımı aktif olarak kullanmaktayım. Ne yazık ki kart aidat iadelerini istediğim için kartımı isteğim dışında kapattıklarını düşünmekteyim. Bunun sonucunda yıllardır ödemiş olduğum tüm kart aidatlarını Tüketici Hakem Heyeti' ne ve diğer yetkili mercilere başvurarak talep edeceğim.

  • HSBC Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön