HSBC Bank'ın Umursamazlığı!

Bekir Han B. |

Yıllar önce HSBC Bank Advantage kart kredi kartı sahibiydim. Kartımı tüm borcumu ödeyim kapattım. Daha sonra HSBC Bank Bayramyeri/Denizli şubesine artık bankalarıyla alakam olmadığı, bir borcumun bulunmadığına dair borcu yoktur belgesi almak için başvurdum. Öğrenciliğimin son 2 yılı boyunca devam eden taleplerime cevap vermediler.

Daha sonra memleketim olan İzmir'e döndüğümde telefon ile müşteri hizmetlerini arayarak talebimi yineledim. Yine sonuç alamadım. Son olarak bugün Bostanlı şubelerine uğradığımda böyle bir şeyin mümkün olmadığını, icralık olmadığım sürece böyle bir belge talep edemeyeceğimi söylediler.

Herhangi bir durumda kendimi savunacak bir delilim bulunmamakta. Mağdurum...

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  14:11

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 09 Nisan
  11:52

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM