15 Haziran 2016

HSBC Bank'ın Sert Politikası!

HSBC Bank'tan kredi kartı kullandım henüz 3.5 ay oldu borcu ödenmediği borç takibe düşmüş. Elime hiçbir şekilde ihbarname ulaşmadığı halde telefon açıp 1 gün sonra 11'e kadar borç ödenmediği takdirde Lale Bilge Deniz Hukuk Bürosundan eve hacze geleceklerini söylüyorlar ve saygısızca konuşuyorlar. İnsanlarla tehtidvari konuşuyorlar ve asla anlaşma yoluna gitmiyorlar. En azından taksitlendirme istedim ona bile yanaşmadılar. İnsanlara bu şekilde tehtid ve alaycı yaklaşım hiç hoş değil.

Selçuk 389 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi17 Haziran 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi15 Haziran 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön