14 Ocak 2014

HSBC Bank'ın Personel Hatası Yüzünden Sıkıntı Yaşıyorum.

İş yerinin yönlendirmesiyle 25.12.2013 tarihinde HSBC Bank 857 etlik şubesinden bir maaş hesabı açtırabilmek için 1 saat bekletildikten sonra hesabı açtırdım. Üzerinden 1 hafta geçti eksik imza olduğu gerekçesiyle tekrar şubeye çağrıldım. Şimdi (14.01.2014) risk anketi yapılmadığı için tekrar çağrılıyorum. Hala hesap kartım da gelmedi.

Evim o şubeye uzak, bir maaş hesabı için daha kaç kez bankaya gitmem gerekiyor merak ediyorum. Bir de bana kredi kartı başvurunuz onaylandı diye mesaj geliyor. Banka personeliniz hesap açarken bilgileri eksiksiz almayı beceremiyor ama bilgim ve onayım olmadan benim adıma kredi kartı çıkarttırabiliyor.

Sevda 139 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi14 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön