14 Ekim 2016

HSBC Bank'ın Kredi Kartı Yapılandırması Yapmıyor!

İki aydır asgari ücretini bile ödeyemediğim HSBC Bank kredi kartım için müşteri yetkilisiyle telefon görüşmem neticesin de henüz yapılandırma işlemlerinin başlamadığını, vede hiç kimseye yapılandırma yapılmadığını söyledi. Sistem üzerin de çalışıyorlarmış. 10 -15 gündür. Nasıl banka yemin ederim anlamadım 1 günün geçsin ödemen 366 ile başlayan telefonlarıyla günde defalarca tacize varan aramaları oluyor. Başbakanı, cumhurbaşkanı çıkmış açıklama yapmış. Siz neyin derdindesiniz?

Hangi sistem üzerin de çalışıyorsunuz, uzaya füze mi atılacak? bir de telefona çıkan müşteri hizmetlerinde ki bayanın tavrı gerçekten çok kabaca (yani hiç yapılandırma yapmadınız öylemi diye sorduğum da ses tonundaki biranda ki değişim '''az önce söyledim yaaa'' vatandaş olarak sadece soruyorum sayın yetkili bunun açıklaması nedir?

Ozan 683 Okunma

Cevaplar

 • HSBC Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Ozan 18 Ekim 2016

  Evet yine aradılar. Yine aynı şeyler. Ek olarak tüketici hakem heyetine başvurabilecegimi söylediler... Şka gibi:)

 • Ozan 17 Ekim 2016

  Müşteri hizmetleri tarafından bugün arandım. Ve acilen ödeme yapman gerektiği söylendi. Ben şu an da işsiz olduğumu ve bir ek gelirim olmadığını için ödeme yapamayacagımı ve kartıma yapılandırma yapılmasını tekrar istedim. Fakat işsiz olduğum için yapılandırma birimine aktaramayacaklarını ifade ettiler. yani yapılandırma için sigortalı bir işde çalışıyor olmamız gerekiyor... doğru mu?

 • Ozan 17 Ekim 2016

  Yasal takip başlayınca mı iletişime geçilecek?

 • HSBC Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön