24 Ağustos 2013

HSBC Bank'a Ödemesini Yaptığım Kredi Kart Borcu KKB Kayıtlarında Borçlu Olarak Görünüyor!

Bir kredi kartımın yasal takibinden dolayı 1 yıllık takipten sonra Girişim Varlık aracılığı ile ödedim. (12 eylül 2012'de ödedim.) Aradan 10 ay geçti kredi çekmeye gittiğimde 3-4 yer kredimi onaylamadı. Borcunuz var dediler. Hangi banka olduğunu söylemediler zaten görünmüyor dendi. En son borcumun 633 TL olduğunu ve bu borcun HSBC Bank olduğu geldi aklıma. Normalde bir sonraki ayın 10'unda KKB kayıtları güncelleniyor.

Hemen aradım HSBC genel müdürlüğünü baya konuyu anlattıktan sonra 1 temmuzda kaydımın alındığı söylendi. 10 ağustosta bir baktım halen borçlu. Tam 1 temmuzdan beri uğraşıyorum KKB kayıtlarında görünüyor ama banka KKB kaydını sildik diyor.

Ersin 146 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda telefon aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön