Hsbc Bank Kart Aidatı Kredi Kartı Şikayetleri

(103 şikayet)
HSBC Bank

Kullanmakta olduğum HSBC kredi kartının bu ay ki ekstresine 97 TL kart aidatı yansıtılmış. İptalini istiyorum. Kartımı kullanmaya devam edeceğim.

2 g

Aytaç'ın Teşekkür Mesajı

HSBC Bank Müşteri temsilcileri gerek arayarak gerek mail atarak geri dönüş yapmışlardır. Yıllık 120 TL olan kart aidatımı iade edecekler. Çözüm odaklı çalışmalarınız için teşekkür ederim.
11 Haziran
HSBC Bank

Bankanızdan çekmiş olduğum kredilerden haksız yere kesilen dosya vb. masrafların ayrıca bankanızdan bu zamana kadar kullanmış olduğum kredi kartından kesilen yıllık kart aidatlarının tarafıma bilgi verilerek ve…

06 Haziran
HSBC Bank

HSBC kredi kartımdan yıllık üyelik aidatı kesmiş, yasal olmayan bu kesintinin tarafıma ivedilikle iade edilmesini istiyorum.

28 Mayıs
HSBC Bank

Tamı tamına 1.5 saat müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum, en son pes ettim. Böyle bir şey olamaz ayıp ya. Bir de kart aidatı istiyorlar. 20/05/2018 tarihli kredi kartıma yansıtılan kart aidatının iptal …

23 Mayıs
HSBC Bank

HSBC kredi kartımdan 97.00 TL üyelik aidatı kesmiş. Bunun kesilmesi yasal değil. 20.05.2018 tarihinde yapılan bu işlemin iptal edilmesini istiyorum. (2****46182 T.C. F** Ü** )

22 Mayıs

Serdar'ın Teşekkür Mesajı

Çok hızlı bir şekilde şikayetim çözüldü. Teşekkürler HSBC.
HSBC Bank

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

21 Mayıs
HSBC Bank

15 yıldan fazladır HSBC kredi kartı kullanıyorum 120 TL aidat geldi zaten 1000 TL limit olan bir kart. Diğer banka kartlarında aidat diye bir şey kalmadı. Bu neyin aidatı? Zaten kart faizi gecikmesi gerektiğind…

21 Mayıs

Burak'ın Teşekkür Mesajı

İlgili kart aidat ücreti hesabıma tekrar iade edildi teşekkürler.
18 Mayıs

Ferhat'ın Teşekkür Mesajı

Kart ve kullanım ücretleri ile alakalı bilgiler verildi, bununla alakalı olarak ücretsiz olan HSBC Bank ürünü de tavsiye edildi. İlgi alaka ve çözüm için çok teşekkür ederim.
15 Mayıs

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön