16 Ağustos 2014 #2629324

HSBC Kredi Hesabı Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

HSBC Kredi taksit ödemesi yapmak için HSBC vadesiz hesabıma para yatırdım. Banka, kredi taksitini tahsil etmeden önce #hesap işletim ücreti kesintisi yapmış. Kesintiden dolayı kredi taksiti eksik yatmış. Kredi tahsilatını yapmış olmasına rağmen, HSBC, sanki krediyi ödememişim gibi sürekli olarak uyarı mesajları göndermeye başladı.
Konuyla ilgili müşteri hizmetleri banka şubesine, banka şubesi de müşteri hizmetlerine yönlendiriyor; karşımda bir muhatap bulamıyorum.
Kesinti uygulamasının yeni olduğunu söyledi banka personeli. Yani HSBC istediği zaman istediği tutardaki kesintiyi, haber vermeden, yapma hakkını kendinde saklı tutuyor.
Kredi hesabımdan yapılan haksız kesintilerin iadesini talep ediyorum.

Emre 366 Okunma

Cevaplar

  • Emre26 Eylül 2014

    HSBC BANK A.Ş. hesap işletim ücretini iade edip bir sonraki ay çifte kesinti gerçekleştirmiştir. Bankanın yapmış olduğu bu kurnazca ve hukuksuz harekete karşı kesintilerin iadesini talep ediyorum.

  • HSBC Bank Temsilcisi18 Ağustos 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön