16 Eylül 2013 #2014104

HSBC Bank'ın Telefon Bankacılığı Labirent Gibi Girdin mi Çıkamıyorsun!

11.09.2013 tarihinde HSBC Bank telefon bankacılığını aramama rağmen 1000 soru sorularak bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Ben 10 dakika geçmesine rağmen bağlanamadım. Çünkü kart numarası soruluyor. O soruluyor bu soruluyor. Şu numaraya basarak müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz yok.


Kayıp çalıntı olunca hemen bağlanıyor ama. Ben 10 dakika bir o tuşa bir bu tuşa bastım ama yok bir türlü bağlanamadım. Yanımda bir abi G****** B.'nı aradı 3 dakikada bağlandı.


Bu mudur yani HSBC Bank'ın müşteri anlayışı bende telefonu kapatıp. Kayıp çalıntı bildirimi tuşuna bastım. Hemen bağlandı. Telefona çıkan kişi kart numaranı gir sırasıyla 1, 4, 8 tuşlayın dedi. Eğer ekstrelerimi zamanında ödüyorsam sizde bir tuş ile müşteri temsilcisine benim bağlanmamı sağlamaya mecbursunuz.


Bu bir değil iki değil. Ben bir tuş ile bağlanmak istiyorum. 1000 soru ile yarım saatte bağlanmak değil. Bu genel bir şikayettir.

Abdullah 87 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön