27 Aralık 2017

HSBC Bank'ın Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak Mümkün Değil

HSBC Bank'ası müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün değil her aradığımda bekleme süreniz 5 dakika üzerindedir diyerek bekletiyor neden?
Yetersiz personel ise bu sizin sorununuz bankanızdan kart aldığıma ve hizmet almak zorunda olduğuma çok pişmanım. Bende çağrı merkezi yöneticisiyim ve kimsenin bir müşteriyi hatta bu kadar bekletmeye hakkı yok. Kartımı öncelikle hatalı iptal ettiniz yenisi 3 günde gelecekti ses yok? Bilgi almak için ulaşmak istiyorum mümkün değil tarafıma ya ulaşın ya da tüm haklarımla sizlere dava açacağım.

Sevil 254 Okunma

Cevaplar

 • HSBC Bank Temsilcisi04 Ocak

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Sevil03 Ocak

  Tarafıma hala dönüş Yok ve kartım elime ulaşmadı bu konular hakkında ne zaman dönüş yapmayı düşünüyorsunuz? ?

 • Sevil28 Aralık 2017

  Hala bana dönüş olmadı bugün yeniden aramak istedim ve 5 dakika yine bekleme süresi dedi bana ulaşmayacaksanız bankanıza ait kartımı iptal edin sizinle çalışmak istemiyorum!

 • HSBC Bank Temsilcisi28 Aralık 2017

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön