28 Ağustos 2013 #1979644

HSBC Bank'ın Maaş Müşterisi Olmama Rağmen İşletim Ücreti Kesiyor!

HSBC Bank ile olan ilişkim işe başladığım şirket ile başladı, maaş hesabı açtırdım. Açtığım hesaptan Değişik aralıklarla 3 kere farklı miktarlarda fakat aynı isimde hesap işletim ücreti kesildi. Hesabımı açarken özellikle ve defalarca hesap işletim ücreti olmayan hiçbir ek özelliği olmayan bir hesap istediğimi belirttim ve bunu kontrol ettim.


Her kesintiden sonra defalarca Call Center'ı aramama rağmen asla ulaşamadım, son aramamda 26 dk. sürdü ve hala bağlanmayı bekliyordum. Şubeye gidip görüştüm,"zaten az bir para ödeseniz ne olacak ki" gibi bir tepki alıp geri yollandım, hesabımı kapatma isteğimde "dilekçe yazın yollayın biz kapatamayız" diyerek engellendi. Bu tavırdan ve hizmetten şikayetçiyim.

Necla 24 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön