19 Şubat 2013 #1641379

HSBC Bank Yıllık Kart Aidatı Yine Kesildi!

Geçen senede aynı konu için yaptığım şikayet için Hsbc tarafından aranıp ekstreme yansıtılan kart ücretini iptal edeceklerini ve kart aidatı alınmayacağını söylemelerine karşılık kartı iptal ettirmedim ve kullanmaya devam ettim. Fakat şubat ayı ekstreme yine kart aidatı yansıtılmış, bu ücretin iptalini ve gelecek ay ki ekstremden düşülmesini istiyorum.

Şencan 42 Okunma

Cevaplar

  • Şencan11 Mart 2013

    Hemen hemen bir ay sonra dönüş yapan banka kararlarının olumsuz olduğunu bildirmiş 2012 de yapılan telefon görüşmesini incelyerek. ve o görüşmede bana müşteri memnuniyeti için iptal edeceklerini yasaların esnek ve değişken olduğu için gelecek yıl için bilgi veremeyeceklerini söylemişlerdi. bunun üzerine kartımı iptal ettirmedim ve kartımı aldığım şubeye giderek birebir görüştüm kendi personeliyle ve tekrar alınmayacağı yönünde bilgi aldım. ayrıca gönderilen mailde bu ücretin yasal olduğu belirtilmiş ki asla ve asla yasal bir dayanağı olmadığı gibi tüketici hakem heyetlerinin verdiği kararların hepside tüketici lehinedir. Son kez olarak kart ücretinin iptalini istiyorum, yapılmadığı takdirde kartın kapatılmasını ve kendi borcum dışında olan aidatı ödemeyeceğimi ve bunun için kanuni işlem başlatacağımı bildirmek isterim.

  • HSBC Bank Temsilcisi19 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön