12 Şubat 2014 #2290824

HSBC Bank Yıllık Kart Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Üniversiteye başladığım yıldan beri yaklaşık 10 yıldır HSBC Bank Advantage kredi kartı kullanıcısıyım. Son yasalarla beraber artık almamaları gerekmesine rağmen bu zamana kadar her yıl yıllık kart aidatı adı altında paralar ekstremde kesilmektedir.


10 yıl öncesinde imzaladığım sözleşmede yıllık kart aidatı diye bir kısım bulunmamaktadır. Kartını iptal ettirmek isteyenlerin ve hukuki süreç başlatanların ücretlerinin geri ödendiği bir kurumdan herkese eşit şartları sağlamalarını beklemekteyim.


Eğer olmaz ise aynı hukuki yolları izleyerek ve de kartımı iptal ettirerek HSBC Bank ile bağlantımı kesmeye karar verdim. Yetkililerden bu konuda yardım bekliyorum.

Tuğba 80 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön