10 Eylül 2013 #2004695

HSBC Bank Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

4 yıldır HSBC kampüs kart kullanıyordum yaklaşık 2 ay önce kartımın son kullanma tarihimin yaklaştığı için kartımın yenilendiğini söylediler gelen kartı kullanmaya başladığım ay sonunda kart borcumun 50 TL fazla geldiğini gördüm.


Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğum da sebebinin kart aidatı olduğunu söylediler. 4 yıldır kampüs kartım da hiç bir aidat ödemezken yeni klasik kartta aidat ücreti talep etmeleri çok yanlış. Kart aidatının borcumdan silinmesini talep ediyorum aksi taktirde kartı kullanmayıp iptal edilmesini istiyorum.

Mehmet 55 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında tekrar e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • Mehmet11 Eylül 2013

    mail adresimi kontrol ettim ama bilgilendirme mailinizi bulamadım.

  • HSBC Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön