21 Şubat 2013 #1646607

HSBC Bank Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Yaklaşık 9-10 Yıldan beri HSBC kredi kartı kullanmaktayım. Kart aidatı her yıl geldiğinde müşteri hizmetlerini arayıp kart aidatını iptal edilirdi (borçlarım o zaman az idi). Bu sene gelen 50 TL kart aidatımı iptal ettirmek için aradım bu sefer borcum biraz yüksekti 1200 TL gibi önce yıllık ödeme sözü istediler aylık 400 TL yapmam dedim 25 TL puan yükleyelim dediler 50 TL yüklerseniz olur dedim.


O mümkün değilmiş. bende kartımı iptal edilmesini istedim bu sefer kartınızı iptal ederseniz bir daha ki ekstrenizde tüm borcu kapatmanız gerekli. şimdi bütün borcunu ödeyip kartımı bir daha ki ay kapatacağım o 50 TL kart ücretini ödeyemeyeceğim HSBc yakışmıyor.

Yunus 218 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi01 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • Yunus28 Şubat 2013

    Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. Ama sizin kartınızı 10 yıl boyunca kullandım kart ücreti geldiğinde sizi arayınca iptal ettiniz yada tutar kadar puan yüklediniz. (ekstrelerimi paylaşa bilirim) 10 yıl sonunda ne değişti de sözleşmemde böyle imzaladın, şu madde gereğince böyle oldu incelemelerinize iyi bakmanızı tavsiye ederim Müşteri kaybetmemiş olursunuz. Kart borcum bir daha ki ay bitiyor kartıda direk iptal etireceğim. diğer bankalarda kart ücreti kesiyor sonra puan yada geri alıyorlar onları da inceliye biliyorsanız bakın yada ekstrelerimi yollayım. Burada ;HSBC haksız görüyorum ya siz.

  • HSBC Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön