20 Ekim 2016 #6739441

HSBC Bank Yapılandırma Yapmıyor!

HSBC Bank ile 14/10/2016 tarihinde yapılandırma birimi ile ilgili yaptığım görüşmede kart borcumu yapılandırmak istedim. 36 aydan fazla taksit olmadığını söylediler. Resmi Gazete'de ise "kart hamili ise isterse 72 aya kadar taksitlendirilebilir" maddesi var fakat HSBC yapmıyor. Kendilerine düşüneceğimi ilettim 17/10/2016 tarihinden beri HSBC alacak birimini arıyorum "yapılandırma için talebinizi ilettik döneceğiz" diyorlar. Her gün arıyorum, her defasında aynı sözleri söylüyorlar. 90 gün sınırına yaklaşmak üzereyim, yapılandırma için acil dönüş bekliyorum.

Şakir 505 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön