29 Ağustos 2013 #1982309

HSBC Bank Tüketiciyi Yanıltıyor!

HSBC Bank Advantage kart başvurusu yapanlara anında 1000 TL. nakit kredi diye reklam yapıyor ama kart geldikten sonra ATM'ye gidip para çekmek istediğinizde size sadece 500 TL. veriyor. Bunun da şartları var. Birincisi 80 TL. üyelik aidatı anında hesabınıza borç olarak yazılıyor. İkincisi 1 yıl kartı iptal edemiyorsunuz.


Son olarak sanal kart adı altında kart üretip kullanmadığınız bir karta 25 TL. ücret yansıtıyorlar. En son kaza sigortası adı altında müşterileri arayıp üyeliklerini uzatmaya çalışıyor. Bu bankanın kartını iptal etmek için gün sayıyorum.

Mekkiye 140 Okunma

Cevaplar

  • Mekkiye12 Eylül 2013

    Halen kullanmakta olduğum karta ait bilgileri burada paylaşmamın doğru olmadığı kanaatindeyim. Mevcut iletişim bilgilerimden bana ulaşım gerçekleşebilir.

  • HSBC Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön