06 Eylül 2013 #1997083

HSBC Bank Sudan Sebeplerle İşlemimi Yapmadı!

r482 sicil numaralı müşteri temsilcisi N. hanım gece gece benim sinirlerimi bozdu. İnternet bankacılığına girerken girmeniz için bir kere müşteri hizmetlerini arayıp onaylatmam gerektiği yazıyordu ve bunun için aradım. Bana güvenlik için sorular soruldu ve hepsini cevapladım ama yine de benim işlemimi gerçekleştirmedi kendisi.


Sözde kredi kartının yenilendiği için böyle bir şey olduğu söylendi ama 1 aydır ben bu kartı kullanıyorum hem de 10 dakika bu müşteri temsilcisine bağlanmayı bekledim ve tonla soru cevapladım buna rağmen bana garip cevaplar verildi. Bu bilgileri güncellemek için benim aramamı mı bekliyordu acaba HSBC Bank. Borcumu bitirip ilk iş kapatacağım eğer böyle devam ederse.

Şennur 69 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön