22 Ocak 2014

HSBC Bank Sözleşmenin Bir Örneğini Tarafıma Vermiyor!

HSBC Bank Ankara Kızılay Atatürk Bulvarı şubesinden kredi kartım güvende sigortası yapmak istediler, sözleşmeyi okudum onayladım imzaladım. Ancak sözleşmenin bir nüshasını istedim,kağıt olarak verilemeyeceğini ancak mail olarak atacağını söyledi banka temsilcisi. Mail adresime baktığımda iste sözleşme değil,sigorta poliçesi gelmişti,poliçe zaten elimde olan bir belge,bana sözleşme lazımdı yani imzaladığım belge.müşteri hizmetlerini aradım,sözleşmenin bir örneğini istedim,gönderemeyeceklerini ancak şubenin verebileceğini cevabını aldım,şubenin de vermediğini,kanunlara göre imzaladığım belgenin bir nüshasının bana verilmesinin gerektiğini söyledim olumsuz cevap aldım.

Akin 353 Okunma

Cevaplar

  • Akin24 Ocak 2014

    Gerekli bildiri yapılmıştır . Mağduriyetim giderilmiştir Kızılay Atatürk bulvarı şubede çalışan bayan sorunu çözüme kavuşturmuştur, kendisine defalarca teşekkürü bir borç bilirim.

  • HSBC Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön