11 Haziran 2014

HSBC Bank Savcılık Kararına Rağmen Para İstiyor!

HSBC Bank kredi kartı kullanarak internetten aldığımız ürünler tarafımıza teslim olmadı. Neticesinde HSBC Bank'a harcama itirazında bulunuldu. HSBC Bank bu şekilde bir hizmetinin olmadığını belirtti.


Konu ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Sanık firma ve HSBC Bank hakkında savcılıktan çıkan sonuç neticesinde haklı bulunduk ve firmanın yaptığı çekim iptal ettirildi. Ancak HSBC Bank kendisine bu şekilde bir tebligatın gelmediğini ve bu ödemenin yapılması gerektiğini belirterek haftada bir cep ve şirket telefonlarımızı arayarak taciz etmeye devam etmektedir.


İlgili kurumların gerekli araştırmaları yaparak sorunu düzeltmelerini talep ediyorum. Yoksa konu BDDK ve Savcılığa tekrar taşınacaktır.

Alper 567 Okunma

Cevaplar

  • Alper16 Temmuz 2014

    Sorun çözülmedi

  • Alper05 Temmuz 2014

    Problemin çözüleceğini belirten HSBC personellerinden sonra Yasemin Siray Avcı isimli Kart Hizmetleri Yönetmen Yardımcısı pozisyonunda ki şahıs beni arayarak olayı en başa yeniden getirmiştir ve çözüme kavuşturulamayacağını belirtmiştir.

  • HSBC Bank Temsilcisi11 Haziran 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön