27 Ocak 2014 #2259934

HSBC Bank Otomatik Ödeme Talimatı Vermeye Zorluyor!

Yaklaşık 6 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartımı, otomatik ödeme talimatı vermemem halinde kapatacaklarını tarafıma ileten HSBC Bank; gerekçe olarak aylık harcamalarımın az olmasını göstermiştir. Kendileriyle telefon aracılığıyla görüştüm ve verdikleri cevapta herhangi bir değişme olmadı.


Şahsen başka bir kredi kartı kullanmıyorum fakat diğer bankalardan kart sahibi olan arkadaşlarıma bu şekilde herhangi bir "zorlama" yapılmamasına rağmen HSBC Bank'ın neden böyle bir davranış içerisine girdiğini merak ediyorum.

Tuncay 72 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında telefon aracılığı ile müşterimize detay bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön