23 Şubat 2017 #7871617

HSBC Bank Müşteri Hizmetlerinin Çelişkili Bilgiler Vermesi

Piyasalardaki durgunluk sebebiyle söz konusu bankanın kredi kartında gecikmeler yaşadım. Bankanın müşteri hizmetlerinden 17 Şubat 2017 de beni bir bey aradı ve önceden 1/4 ini ödememe rağmen kullanıma kapattıkları kartın yaklaşık diğer 1/3 ödememi istedi ve yardımcı olacağını söyledi. Bunu ödeyemeyeceğimi yardımcı olmaları halinde bu ay yarısını ödeyebileceğimi söyledim. Telefondaki yetkili bey hemen yarısını ödemem halinde bir ay sonra yeni ekstreyi ödemem gerektiğini söyledi. Yetkili arkadaşla anlaştık.


23 Şubat'ta başka yetkili hanımefendi aradı ve gecikmede olduğumu söyledi. Bu yetkili hanımefendinin önceki çok yetkili beyle yaptığımız anlaşmadan haberi yoktur diye düşündüm. Bu daha da çok yetkili hanımefendi o beyefendinin yetkili olmadığı ve anlaşmanın geçersiz olduğunu söyledi. Bana yardımcı olacağını ifade etti. İsmini ve sicil numarasını aldım fakat ne işime yarayacaksa:)

Cengiz 347 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz28 Mart

  Sikayetvar.com a teşekkür ediyorum bize bu imkanı sağladığı için. Bahsi geçen banka şikayetimle ilgili hiçbir girişimde bulunmadı.

 • Cengiz07 Mart 2017

  Bankanın bana bu konuyla ilgili herhangi bir ulaşması söz konusu değil. Rutin olarak sürekli aramalarından biri gerçekleşti. Nasıl yardımcı olabilirim diyen bayana yardımcı olamadınız olabileceğinizi düşünmüyorum. 2800 TL ödemeyi daha önce ikiye bölen beyin yapmış olduğu olduğu işlemin hiçbir geçerliliği olmaması bende bu bankayla ilgili görüşlerimi sabitledi. Son arayan bayan kesin bir tarih yazmıyorum diyerek yardımcı oldu. Korkarım bir başka yetkili arayıp bayan yetkilinin yetkili olmadığını söylebilmesidir:)

 • HSBC Bank Temsilcisi07 Mart 2017

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • HSBC Bank Temsilcisi23 Şubat 2017

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön