04 Nisan 2013 #1725379

HSBC Bank Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Gıda ve akaryakıt sektörü kampanyasına katılabileceğimi bunun karşılığında 150 tl'lik puan yükleyeceklerini belirttiler. Benim de aylık alışverişim min. 800 tl olduğu için 400 tl alışveriş taahhütlü kampanyaya dahil olabileceğimi belirttim. Öncelikle yakıt aldığım BP ve çelikler marketimi değiştirmeyeceğim için bunların kampanyaya dahil olup olmadıklarını teyit ettirdim. Her ikisininde kampanyaya dahil olan yerler olduğunu pos cihazının bankasının önemli olmadığını, bunlardan yapacağım alışverişlerin kampanya kapsamında olacağını söylediler bende tamam deyip kampanyaya katıldım. Bu ay ise marketimin kampanya kapsamında olmadığı belirtiliyor.

Murat 79 Okunma

Cevaplar

 • Murat18 Nisan 2013

  gönderilen mailde hala market kodlarından vs. bahsedilmekte değişen herhangibi durum yok şuan itibari ile. yolumun üzrindeki farklı bir marketten yaptığım alışverişin kampanya dahilinde olduğunu farkettim bugün artık alış alışverişin bir kısmını oradan yapacağız taahhüt dolana kadar.

 • HSBC Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Murat04 Nisan 2013

  bugün konuyla ilgi müşteri hizmetlerini 4440111'den aradım. alışveriş yaptığım marketin kampanya kamsamına alınmaması durumunda, taahhüt verdiğim ses kayıtlarının dinlenmesini ve hiçbir cezai yaptırım olmaksızın, hem taahhütün iptalini hemde kredi kartının iptalini istedim. sonucu bekliyorum. yeni gelişmelerle ilgili sonuçları yine buradan paylaşırım.

 • HSBC Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön