21 Şubat 2013 #1646403

HSBC Bank Müşteri Hizmetleri Kaba Davrandı!

Dün telefonuma gelen sms üzerine bankayı aradım. ödememde gecikme olduğu ve yasal takibe gireceği söylendi. ödemek için gün istedim. müşteri hizmetlerinde çalışan ****** isimli şahıs uyanamamış herhalde önce ses tonu yükseldi daha sonra emir cümlesi. uyardım '' siz bana bağırıyor musunuz'' diye hayır dedikten sonra benim konuşmama izinde vermedi.


Çözüm odaklı olması gereken **** beye benim bilmediğim şahsi borcum var herhalde. ben aksi davranmadım sadece derdimi anlatmaya çalıştım. ***** beye kim nasıl bu konuşma hakkını veriyor? şikayet hattını aradım oradaki bayanda aynı konuyu dinledi o da ***** bey gibi aynı cevabı verdi. neden bağırmadı? neden kibardı? hsbc ye yakıştıramadım çok yazık.

Özgür 147 Okunma

Cevaplar

 • Özgür25 Temmuz 2013

  çok ilginç bana bu konuyla ilgili telefon açılmadı maiilerimi kurcalarken bana mail attıklarını gördüm. personelimiz uyarılmıştır.!!! uyarıldı mı ki?acaba nasıl uyarıldı? ne gibi bi uyarı? hadi uyarıldı diyelim demek haklı bulunmuşum koca banka bir özür maili bile atamıyomusunuz?unutmayın ben müşteriyim!

 • Özgür01 Mart 2013

  evet klasik bir Hsbc vakası. uyardık bitti! en kısa sürede hesabımı kapatacağım. sizinle çalışmak istemiyorum.

 • HSBC Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Özgür26 Şubat 2013

  geçen hafta HSBC müşteri hizmetleri çalışanın yaptığı terbiyesizliğe istinaden huzurumu kaçırdığı için şikayetçi oldum. Şikayet no: 1646403 . firma cevap verdi diye mail geldi. sadece HSBC inceliyoruz gibilerden mail yolladı. bu kadar zaman neyi inceliyolar? Ses kaydı halen neden dinlenmiyor? . 35 günlük borç yüzünden müşteriye nasıl konuşacağını bilmeyenler halen neden uyarılmıyor? müşterinin siniri geçsin unutur gider politikasında olan bankaya sesleniyorum. ben sinirlenmiyorum sadece bana yapılan haksızlığa karşı geliyorum. !

 • Özgür22 Şubat 2013

  halen inceleyememeniz enteresan.! bütün bankalar 2 ay maximum 90 gune kadar borcu müsaade ederken 35 günlük gecikme için müşteri hizmetleriniz ''bankamız 30 günden sonra istediği şekilde avukata verir''diyebiliyor. hsbc de herşey acele ama terbiyesizliğe karşı acil cevap verilemiyor.

 • HSBC Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön