07 Mart 2013

HSBC Bank Mevduat Hesabımdan Her Ay Hesap İşletim Ücreti Kesiyorlar!

Hcbc mevduat hesabımdan her ay 7,25 hesap işletim ücreti adı altında para kesilmektedir. Bugün 444 0 111 arayıp müşteri temsilcisi ile görüştüğümde bu bedelin yasal olarak alınabileceğini söylediler. 150 tl lik mevduat hesabından ayda 7,5 tl kesiyorlar bir yılda 75 tl para kesilmiş olacak.


Bu durumun iptal olmasını ve paranın iadesini istediğim halde mümkün olmadığını söylediler. Hsbc mevduat hesabımın kapatılmasını istedim ancak şubeden kapatabilirsiniz dediler. Şimdi bu bedelin alınmasının yasal bir dayanağı gerçekten var mıdır öncelikle bunu bilmek istiyorum. Ayrıca alınan bu bedellerin tarafıma geri iadesini rica ediyorum.

Senem 86 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi07 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön