14 Kasım 2013

HSBC Bank Limitli Ek Kartın Yaptığı Harcama!

HSBC kredi kartı kullanıcıyım. bir yakınıma kullanması için ek kart çıkardım. 1500 TL limit tahsis ettim kullanımı için. Ancak kullanımına baktığımda yaklaşık 14.000 TL lik harcama gözüküyor. müşteri hizmetlerini aradığımda bana ek kart limitimin 4.600 TL olduğunu söyledir. Kart limitinin belli bir oranı şeklinde ek karta limit tahsis ediliyormuş. 4.600 TL limitli ek kartın 14.000 TL harcama nasıl yapabildiğini sorduğum da net bir cevap bile alamadım.

Kartıma ödeme yaptığımda, ek kartın limiti açılıyormuş. 14.000 tl lik harcama da limit nasıl açılıyor? Sonra borcu ödemediğinde de beni arıyorlar şu güne kadar borcu ödemeniz gerekiyor diye. BDDK ya da konuyla ilgili dilekçe hazırlayıp göndereceğim.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi14 Kasım 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön