28 Ocak 2014 #2261759

HSBC Bank Laftan Anlamıyor!

HSBC Bank'tan bir kredi kullandım. Ayın 5'inde olan ödemelerimi her zaman düzenli olarak yaptım. Fakat iş yerimi kapatmamla birlikte ödemelerimde aksaklık yaşandı. Ödeye ödeye son taksitime geldim. Ödeme taksitlerim 1.010 lirayken şu an kalan borcum 700 lira küsur. Durumumu arayan müşteri hizmetlerine defalarca belirtip son ödememi 5'inde yapabileceğimi anlatmama rağmen , hala ev telefonum , cep telefonum HSBC bank'ın çağrıları ile dolu.


Aradıklarında tekrar açıyorum tekrar anlatıyorum yine aynı aramalarla karşılaşıyorum. Yani yeter!İşte çalışmadan bu borcu nasıl ödeyebilirim,evde oturup onların telefonlarına mı cevap vermeliyim gerçekten anlayamadım. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Gizem 70 Okunma

Cevaplar

  • Gizem01 Şubat 2014

    Çözüm için daha adım atılmamış olup bir daha HSBC önünden dahi geçmeyeceğim . Tanıdığım herkesle de yaşadığım sıkıntıları paylaşıyorum , paylaşmaya devam edeceğim.

  • Gizem28 Ocak 2014

    Tarafınızdan şahsıma herhangi bir mail ulaşmadığını bildirmek isterim.

  • HSBC Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön