21 Mart 2013 #1699589

HSBC Bank Kullanmadığım Halde Kart Aidatı Çıkarılmış!

4059 **** **** **94 nolu hiç kullanmadığım kredi kartımın extrasına son ödeme 25 Mart 2013 tarihli 60 TL kredi kartı aidat ücreti eklendiğini gördüm. Hemen telefon bankacılığını arayarak ****** isimli müşteri temsilcisine kredi kartımı hiç kullanmadığım halde 60tl aidatın geldiğini bunun iptal edilmesini ve bununla birlikte kartımın da iptal edilmesini istedim.


Kendisi iptalin gerçekleşmeyeceğini onu yerine 25tl değerinde bir puan yüklenebileceği belirtti. Sizden 60tl aidat ücretinin iptal edilmesini istiyorum, Durum böyle olmazsa yasal yollara başvuracağım ve hayatımın geri kalanında da HSBC kullanmayacağım, arkadaşlarımın kullanmasına da engel olacağım.

Tuba 54 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön