12 Mart 2013

HSBC Bank Kullanmadan Ücret Kesmiş!

Bankanızın 52******79 kredi kart numaralı müşterisiyim. Pegasus ile olan anlaşmalarınızın iptali doğrultusunda şahsıma 40******4 numaralı kredi kartı gönderilmiştir. Bu kartın ücreti daha kartı kullandığım gibi kesilmiştir ve kullanılabilir limit 30 lira civarındadır. Bu konuda mağduriyetler nasıl giderilecek? Pegasus ile olan anlaşmalarınızın iptali konusunda bilgilendirilme alındı fakat, yeni kart gönderileceği ve ücretinin hemen kesileceği bilgisi bize mail, telefon yada kısa mesaj yolu ile verilmedi.Konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini acilen istiyorum.

Yasin 72 Okunma

Cevaplar

  • Yasin14 Nisan 2013

    Konu ile ilgili hiçbir şekilde yardımcı olunulmadı yine karşıma yasal mevzuat çıkardılar. Ben paramı aldım ama zamanında alamadım. Dünya genelindeki bir bankanın bunu yapması tamamen o bankanın müşteriyi kurban olarak görmesidir. Bir banka herhangi bir kurum ile anlaşmasını feshediyorsa bunu müşteriye yansıtmamalıdır.

  • HSBC Bank Temsilcisi12 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön