16 Mart 2013 #1688982

HSBC Bank Kredi Masraflarını İade Etmiyor!

HSBC bank'tan 5000 tl kredi kullanmıştım. 365 tl dosya masrafı kesildi. Yapılan kesintilerin yaklaşık bir ay önce iadesini talep ettim. Ancak yapılan kesintilerin yasal olduğunu anlatan ve sadece sigorta kesintisi için ilgili banka şubesine bizzat gidip görüşmemi öğütleyen bir yazı aldım. bankalar hala bu yasal olmayan işlemlerde neden bu kadar ısrar eder?


Buna dur diyecek bir üst otorite yok mudur?bu nasıl bir hukuk devletidir ki yasal olmadığı defalarca kez ifade edildi ise de ve birçok yargı kararı olduğu halde hala bankalar geri vermemekte ısrar eder ve hala buna benzer ücretleri talep eder?ben de şimdi bulunduğum ildeki tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Erol 40 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön