24 Ağustos 2015

HSBC Bank Kredi Kartımı Yapılandırmıyor

Kredi kartımın minimum ödemesini 3 dönem süresince yapamadığım için, ilk ödeme sıkıntısı yaşadığım dönemden beri defalarca banka ile görüşme sağladım ve yapılandırma istedim.
İlk görüşmemizden beri bankaya, ödeme yapamayacağımı ve hukuken istediğim zaman yapılandırma hakkımın olduğunu belirtmekteyim.


Hiçbir hukuki bağlamı olmadan sordukları bazı sorular karşılığında yapılandırma yapamayacaklarını, ödeme yapmam gerektiğini ısrarla arayarak ve mesaj ile taciz etme yoluyla bildirmekteler.
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak zor durumda olduğumu belirtir, bu yolla da yardımcı olunulmazsa Cumhuriyet Savcılığına şikayette bulunacağımı beyan ederim.

Doğan 82 Okunma

Cevaplar

  • Doğan04 Eylül 2015

    Merhabalar. hsbc Bankasından bugün telefon geldi. Fakat hala ödeyebilme imkanımın olmadığını ve hukuken yapılandırma istediğim zaman bana yapmaları gerektiğini söylediğim halde hala yapılandırma yapmıyorlar. Bankalarının böyle bir çalışmasının olmadığını, borcumun avukata düşeceğini ancak ve ancak o zaman yapılandırma yapabileceklerini söylüyorlar. Fakat bu düpedüz bir soygundur. Geçen her gün faiz işletiyorlar ve aslında yapacakları yapılandırma karşılığında da para alıyorlar, kazanıyorlar. Müşteriyi bu denli zor sokmalarının nedenini anlayamıyorum. Lütfen yardımcı olunuz.

  • Doğan31 Ağustos 2015

    Hala beklemedeyim her geçen gün faiz işlemeye devam ediyor. bir daha bu bankayla çalışmıycam.

  • HSBC Bank Temsilcisi24 Ağustos 2015

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön