13 Mayıs 2013 #1795391

HSBC Bank Kredi Kartımı 2 Aydır Alamıyorum!

Hsbc bankası pegasus ile olan anlaşmasını iptal ettiğinden dolayı kredi kartlarımızı da iptal edip tekrar göndermeye kalktılar yeni kartları fakat ben kredi kartımı bir türlü teslim alamıyorum. Gidip güncel olmayan eski adresime göndermişler tekrar bankayı arayıp yeni adres verdim ama gelen giden olmadı daha sonra bankayı aradığımda sizi evde bulamamışlar dendi fakat evde ben olmasam en azından başka birisi kesin oluyor ve hiç bir kargo yetkilisi eve gelmedi kredi kartım için hala aradığımda da müşteri yetkililerine bir türlü ulaşamıyorum.


Acilen benimle iletişime geçilip kartımın teslim edilmesini talep ediyorum.

Sercan 184 Okunma

Cevaplar

 • Sercan16 Mayıs 2013

  Banka kartımı tekrar göndereceğini söyledi en kısa sürede ama bir haber vermedi hala kartımı gönderip göndermediğini ya da ne zaman alabileceğimi.

 • HSBC Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik incelemenin devam ettiği konusunda bilgi iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Sercan14 Mayıs 2013

  Banka iletişime geçileceğini belirten otamatik bir mail attıktan sonra hala hiç bir çaba sarfettikleri gözükmemektedir. Ne iletişime geçen var ne bir mesaj atan resmen insanlarla dalga geçiyorlar.

 • HSBC Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön