25 Mart 2013 #1705081

HSBC Bank Kredi Kartımdan Çekilen Fatura Bedeli Avea Şirketine İletilmemiş!

08.02.2013 tarihinde Avea fatura bedeli 66,-TL kredi kartımdan çekilmiş olmasına rağmen Avea, fatura bedelinin banka tarafından kendilerine iletilmediğini beyan etmektedir. 25.02.2013 tarihinde HSBC Genel Müdürlüğüne sorunu anlatan bir dilekçe göndermem üzerine banka, bana sadece ekstremi göndermekle yetinmiş ve konu hakkında detaylı bir inceleme yapmamıştır.


Banka kredi kartımdan çekilen tutarı bana borç olarak yansıtmış ve tahsil etmiştir. Fakat fatura bedelini Avea şirketine ödememiştir. Avea benden ödediğim halde bu bedeli tekrar talep etmektedir. Her iki kurumun kendi aralarında yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle telefonum kapanmış ve mağduriyetim söz konusudur.

Çiğdem 45 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön