09 Eylül 2013

HSBC Bank Kredi Kartı Üyelik Aidatı Aldı!

HSBC Bank'asından kullanmış olduğum Advanteage kredi kartım için son ekstrem de 60 TL'lik bir kart ücreti görmekteyim. Çok uzun yıllardır kullanmış olduğum kredi kartıma öğrencilik yıllarımda dahil kart ücreti ödemeden aktif bir şekilde kullanırken, iş hayatına geçtikten sonra bu şekilde bir kart ücretinin yansıtılmasını doğru bulmuyorum.


Kartımı daha aktif kullanmaya başladığımda - limit artırımı ve güncel alışveriş işlemlerim- bana avantaj sağlamasını beklerken, bu şekilde bir kart ücreti ödemek istemiyorum. Bir an önce kartımdaki kart ücretinin iptalini yada kartımın iptali için gerekli işlemlerin yapılmasını isterim.

Mustafa 42 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön