14 Ağustos 2013

HSBC Bank Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Bir yıl önce HSBC Bank advantage kredi kartı sözleşmesinin imzalanması sırasında , kredi kartında düzenli harcama olması halinde, ikinci yıl kart üyelik aidatının iptal edileceği banka yetkilisi tarafından bildirildi. Buna istinaden kart teklifi kabul edilmesine rağmen, tarafıma gönderilen 05/08/2013 tarihli ekstrede yer alan 80 TL üyelik aidatının ifade ettiğim gerekçe ile iptalini talep ettiğim müşteri temsilcisi , bunun mümkün olmadığını bildirdi.


Bu durumu esefle kınıyorum. Neyse ki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti ve Tüketici Mahkemeleri var. Ancak mesele bu mercilere yansıdığında kartın hamili olmaya devam edecek kimse olacağını zannetmiyorum.

Ayhan 28 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi14 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında telefon aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön