04 Şubat 2014 #2275468

HSBC Bank Kredi Kartı Sözleşmesine Aykırı Uygulamalar

HSBC Bank kredi kartı sözleme de yazmasına karşın ekstreyi e-mail olarak göndermekten imtina etmektedir. Bunun sebebini de güvenli olması ve 3. kişilerin eline geçmemesi için yaptığını söylemektedir.


İşin ilginç yanı ekstreyi posta yada faks yolu ile göndermekten çekinmeyen banka bu yolları güvenli bulmaktadır. Ancak apartmanda oynayan çocuktan tutunda şirketteki çaycı ablaya kadar herkesin ulaşabildiği yer güvenli bulunurken benim şifre ile girdiğim e-mailim güvensiz bulunuyor.


Bu uygulamanın sadece beni internet bankacılığı kullanmaya zorlamak olduğunun farkında olduğum için her türlü yasal mecrada bankanın sözleşmeye uymasını savunacağımı şimdiden bildiririm.

Recep 105 Okunma

Cevaplar

  • Recep04 Şubat 2014

    Taraflarca yapılan sözleşme haricinde hiçbir ek uygulamanın yapılamayacağını ve bu aşamada yapılmak istenen uygulamanın tarafımda dava konusu edilme hakkımı saklı tutmaktayım..

  • HSBC Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize göndermiş olduğu mesajını incelemeye aldığımızı bilgilerinize sunar, kendisi ile en kısa sürede iletişime geçileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön