17 Nisan 2013 #1748455

HSBC Bank Kredi Kartı Değiştiğinden Kesilen Kart Ücreti!

HSBC Pagasus kartım Pegasus havayolları ile HSBC bankası arasındaki anlaşma sona erdiği için iptal edildi. Yerine HSBC bankası adresime HSBC advantage kartı gönderdi. Diğer kartımdaki tüm hesaplarım yeni kartıma aktarıldı. Daha sonra yeni kart için 70 TL kart bedeli ekstreme yansıtıldı. Telefonla 444 lü hatlarını aradım ve iptal edemeyeceklerini söylediler. Haksız yere kesilen kart ücretinin iade edilmesini istiyorum..

F. 56 Okunma

Cevaplar

 • F.02 Eylül 2013

  Tarafıma iletilen sözleşmede Pegasus advantage kartı HSBC advantage kartı ile değiştirilirse müşteri aidat öder denmiyor. Ödemiş olduğum kart aidat ücretinin iadesini rica ediyorum.

 • F.19 Ağustos 2013

  Tarafıma iletilen sözleşmede Pegasus kartı HSBC advantage ile değiştirildiğinde aidat ödenir denmiyor.

 • HSBC Bank Temsilcisi18 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • F.30 Nisan 2013

  Hsbc bankasından talebime hala cevap alamadım. Ama kart limiti arttırılması ve kredi verilmesi konusunda cep telefonuma mesajlar alıyorum..

 • F.18 Nisan 2013

  Hsbc Pegasus kredi kartı değiştiği takdirde kart ücreti ödenmesi gerektiği ile sözleşmede yer alan ödeme taahhütümün tarafıma belgelendirilmesini rica ederim.

 • HSBC Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön