11 Şubat 2014 #2286963

HSBC Bank Kredi Kartı Aidatımın İadesini İstiyorum!

Kasım ayında kesilen 60 TL'lik kart aidatımın geri ödenmesini istiyorum. Ben bu kartı alırken HSBC Bank'ın Shaya A.Ş Starbucks ile anlaşması olduğu için kart aidatı alınmayacağını söylemişlerdi ve ben bu şekilde kabul etmiştim.


Kartımın son kullanma tarihi bitmeden kartımdan aidat kestiler. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bana bonuslardan otomatik ödemelerden bahsetti hiçbir konuda yardımcı olmadı. Kart aidatının geri ödenmesini istiyorum.

Hakan 164 Okunma

Cevaplar

  • Hakan14 Şubat 2014

    Hala benimle iletişime geçilmiş değil aksine beni başka kampanyaları söylemek için iki kez aradılar ve şikayetim hala çözülmedi,çözülmeye bile çalışılmadı.

  • Hakan14 Şubat 2014

    Hala bu konu hakkında geri dönüş yapmadılar ve bununla kalmayıp 2 kez beni farklı konulardan arayıp yaptıkları kampanyalardan bahsetmeye çalıştılar.Kesinlikle müşteri memnuniyeti sıfır olan bir banka,şikayet sürecim hala devam ediyor.

  • HSBC Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize göndermiş olduğu mesajını incelemeye aldığımızı bilgilerinize sunar, kendisi ile en kısa sürede iletişime geçileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön