07 Eylül 2013 #1998549

HSBC Bank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Yaklaşık 5 ay önce HSBC Bank bana kredi kartı yolladı ben kartı eve bıraktım ve kart ile hiç bir alışveriş yapmadım fakat bankanın geçenlerde bana gönderdiği bir mektupta borcumun 90 TL olduğu ve borcuma ödenmemesi durumunda mahkemeye verileceğini yazmışlar. Alışveriş yapmadığım kartın nasıl bu kadar borç gelir diye müşteri hizmetlerini aradım.


70 TL kart ücreti ve 20 TL faizi toplam 90 TL borcum varmış. Ben kart ücretleri alınmaması gerektiğini söyledim ama bir sonuca varamadım. Beni başka bir kişiye bağladılar ve beni yaklaşık 15 dakika hiçbir cevap vermeden hatta beklettiler. Ben bu haksızca alınan kart ücreti ve faizinin iptalini istiyorum.

Mustafa 53 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi07 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön