08 Ekim 2018
Yorum Yap
#11000823

HSBC Bank Kredi Kartı Aidat İadesi!

Yaklaşık 14 yıldır HSBC Bank müşterisiyim. Öğrencilik zamanında aldığım bu kartı belirli alışverişlerde kullanmam nedeni ile halen kapattırmadım ve aktif olarak her ay kullanmaktayım. Ancak 20 Eylül 2018'de kesilen 97 TL aidat sebebiyle banka hakkındaki olumlu görüşlerim değişmek üzere. Mevcutta maaş bankam üzerinden masrafsız kredi kartım bulunmakta. Bu sebeple 97 TL aidat ücretimin tarafıma ödenmesini, aksi takdirde ilgili kartımı kapattırarak HSBC ile olan müşteri bağımı sonlandıracağımı bilgilerinize sunarım.

Serhat Serhat 342 Okunma

Cevaplar

 • Serhat'ın Teşekkür Mesajı23 Ekim 2018

  Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak müşterilerinin yanında yer alan HSBC Bankası'na gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim.

 • Serhat23 Ekim 2018

  Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak müşterilerinin yanında yer alan HSBC Bankası'na gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim.

 • HSBC Bank Temsilcisi12 Ekim 2018

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • HSBC Bank Temsilcisi09 Ekim 2018

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler