26 Şubat 2016

HSBC Bank Kredi Dosya Masrafı İadesi!

2014 yılında kullanmış olduğum ihtiyaç kredimi toplu ödeme yaparak kapatmış bulunmaktayım. 2015 Haziran ayında Kadıköy Tüketici Hakem Heyetine dosya masrafı iadesiyle ilgili başvuru yaptım. Ancak bu zamana kadar herhangi bir arama, SMS, e-mail yoluyla bilgilendirme amaçlı dönüş yapılmadı. Yaklaşık 1 ay önce Akbank'tan kullanmış olduğum krediyle ilgili başvuru yaptım ve dosya masrafının iadesi hesabıma yapıldı. Sorunumla ilgili en kısa sürede geri dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Nazan 177 Okunma

Cevaplar

 • Nazan'ın Teşekkür Mesajı20 Haziran 2016

  İlgi, alaka ve pozitif enerjisi ile işlemimi 1 haftadan bile az sürede hızlı bir şekilde sonuçlandırdığı için Şehri Hanıma çok çok teşekkür ederim. İşlemimi benden daha detaylı takip ederek sürekli bilgi alışverişinde bulundu. Meslek hayatınızda başarılar Şehri Hanım:)

 • Nazan16 Haziran 2016

  15.06.2016 tarihinde bayan bir arkadaş tarafımı aramıştı ancak ismini tam olarak hatırlamıyorum ş harfi ile başlıyordu ismi. Dosyamı kendisinin takip edeceğini 0212 376 37 37 numaralı telefondan ulaşabileceğimi söyledi ancak sürekli meşgul çalıyor.

 • Nazan15 Haziran 2016

  Bugün hakem heyetini aradım bakanlıktan kararların aynı anda çıkarılıp tarafınıza gönderildiği bilgisi verildi. Ancak geçen hafta genel müdürlüğünüzü aradığımda kararların ay sonu toplu olaraak kendilerine ulaştırıldığını söylemişlerdi. Konu ile ilgili acil dönüş yapılmasını rica ediyorum. 0212 376 40 00 numaralı telefonu arıyorum çalıyor ama cevap veren yok.!

 • HSBC Bank Temsilcisi01 Mart 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Nazan29 Şubat 2016

  Henüz olumlu veya olumsuz bir dönüş yapılmadı.

 • HSBC Bank Temsilcisi26 Şubat 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön