19 Mart 2013 #1692401

HSBC Bank Konut Kredisi Yapılandırma Oranı!

HSBC Bankasından Ağustos 2012 yılında 0,97 oranıyla kullandığım konut kredisini mart 2013 tarihi itibariyle yapılandırma talebinde bulundum. HSBC borcumu 2390 TL ceza ile birlikte 0,79 oranından yapılandırabileceklerini belirttiler. Hiç müşterisi olmadığım bir banka ve maaşımı aldığım bir banka tarafında ben talepte bulunmadığım halde arayarak 0,76 oranıyla borcumu yapılandırabileceklerini teklif ettiler.


Daha sonra HSBC bankasını arayarak bu konuyu kendilerine aktardım ve aynı oranda yapılandırmayı talep ettim ancak bir cevap alamadım. Yıllardır müşterisi olduğum bir banka neden diğer bankaların verdiği yapılandırma oranını kullandırmak istemiyor anlamakta güçlük çekiyorum.

Salim 74 Okunma

Cevaplar

  • Salim19 Mart 2013

    Maalesef değişen bir şey olmadı, daha önceki verdikleri cevabın aynısı, oranı düşürme konusunda hiç bir gelişme olmadı, titizlikle değerlendirdik dedikleri oran yine 0,79 ile aynısı oldu. Diğer bankalarla arasında dünya kadar fark var ve müşterisini asla koruyan bir banka izlenimi vermedi maalesef HSBC.

  • HSBC Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında 18 Mart 2013 tarihinde e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön