08 Mayıs 2013 #1785584

HSBC Bank Kartımdan Yıllık Aidat vb Bir Sürü Ücret Alınmış!

Ben bu HSBC bankasından artık bıktım. Öğrenci kartı kullanıyorum ve 2 defa yıllık aidat alınmış. Faiz desen çok yüksek, 1 ay geçtiğinde hemen gecikme bedeli de alıyorlar. Başka bankada öğrenci kartım var, 4 ay geçti hiçbir ücret alınmadı ve işlem yapılmadı, arayan bile olmadı, o kartımın borcunu ödeyip bitirdim ve en büyük hatayı ederek o kartı kapattırdım,HSBC ile devam ettim.


HSBC bankası benden prim, aidat, gecikme bedeli, işlem ücreti vs vs gibi bir sürü ücret alarak beni mağdur etti. Benden alınan yıllık aidat ücretlerin vs hepsini geri istiyorum. Eğer vermezlerse şunu bilsinler ki 2 hafta içerisinde verdikleri kartın borcunu ödeyip kesinlikle kapattıracağım ve hakem heyetine başvuracağım.

Yunus 49 Okunma

Cevaplar

  • Yunus08 Mayıs 2013

    Mail geldi ve yıllık kart ücretinin iadesini yapmayacaklarını yazmışlar. 2 hafta sonra görüşürüz...

  • HSBC Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön