25 Şubat 2016

HSBC Bank Kart Üyelik Aidatının Geri İadesi!

Üniversiteye başladığım yıldan beri yaklaşık 10 yıldır HSBC Bank kredi kartı kullanıcısıyım. Kredi kartıma yansıtılan 71.00 TL tutarındaki kart aidatının kartıma geri iade edilmesini talep ediyorum. Her yıl aynı durumu yaşamaktayım. Bu aidatın zaten aktif bir kullanıcı olduğum için yaptığım alışverişlerde ve nakit kullanımlarımda benden dolaylı olarak tahsil edildiğini düşündüğüm için, yıllardır düzenli bir kullanıcısı olduğum HSBC Bank'tan kart ücretimin tarafıma iade edilmesini rica ediyorum. Aksi halde, kartımın derhal kapatılmasını istiyorum.

Selda 78 Okunma

Cevaplar

  • Selda'nın Teşekkür Mesajı26 Şubat 2016

    Hsbc bankasına ilgisinden dolayı çok Teşekkür ederim. Kart ücretim iptal edildi.

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Şubat 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Şubat 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön