04 Temmuz 2013

HSBC Bank Kart Üyelik Aidatı Konusunda Farklı Uygulamalar!

HSBC'ye ait kredi kartıma kart üyelik aidat bedeli 60 TL yansıtılmış olarak gördüm. Geçen yıllarda da 50 TL olarak kart üyelik aidatı kesmişlerdi. Bu sefer önce mail attım ama haliyle cevap veren olmadı sonra müşteri hizmetleri aradım. Bu bedeli iade edemeyeceklerini söylediler. İptal etmek istediğimi söyleyince 20 TL puan ekleyelim dediler. Kabul ettim.


Sonra yakından tanıdığım birinin de HSBC kredi kartı üyelik aidatını 6 ay süreyle iptal etmeyeceği sözünü aldıktan sonra 60 TL'sini iade ettiklerini öğrendim. Böyle kurumsal bir firmadan farklı uygulamalara şahit olmak çok şaşırtıcı. Konuşma tarzına göre farklı uygulamalar oluyormuş öğrendim. Bende tüketici olarak gereken yerlere şikayetimi bildireceğim.

Yasemin 50 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi04 Temmuz 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön