02 Ocak 2014

HSBC Bank Kart Ücretinin İadesini Yapmıyor!

HSBC Bank advance kredi kartı müşterinizim Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının hükmünün 427. 6. Maddesine dayalı kanun yararına bozma isteğinin kabulü ile hükmün sonucuna etkili olmamak üzere bozulmasına, peşin alınan temyiz harcının istek halinde iadesine, 02 Mayıs 2008 gününde oy birliği ile karar verildi.

Sözleşmedeki yazı boyutunun 12 punto ve koyu olması gerektiği ve ayrıca karşılıklı anlaşma ile olması gerektiği tek taraflı sözleşmelerin geçersizliği belirtilmiştir. Buna istinaden kredi kartımdan kesilen üyelik ücretimin ekstrem de iadesini istiyorum. Gerekirse gerekli tüm başvuruları yapacağım.

Muhammet 87 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet02 Ocak 2014

    bankanıza olan ilgim her geçen gün azalıyor. her yerde taksit seçeneğinin olmaması üzerine de çıkardığınız bu aidatlar sonucu kartınızı artık eskisi gibi kullanmıyorum. bu gidişle hsbc olan hem hesabımı hem de kredi kredi kartımı yakın zamanda kapatacağım.

  • HSBC Bank Temsilcisi02 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detay bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön