23 Ocak 2014 #2251732

HSBC Bank Kart Ücreti İstedi

1 yılı aşkın süredir kullanmadığım HSBC Bank kredi kartım için kart ücreti istediler. Sonra visa ile anlaşmışlar, tekrar kart ücreti istediler. 16 aralık, 17 aralık 2013 ve 2 ocak tarihlerinde yaptığım call center görüşmelerinde kartımın iptali için görüştüm. Ek olarak, haketmedikleri bu kart ücretlerini de, sırf mecbur kaldım diye ödeyerek kartımı kapattırdım.


Onayladılar. 22 ocak 2013 tarihinde teyid için aradığımda, kartımın halen açık olduğu bilgisini öğrendim. Bana 2013 son kullanma tarihli bastıkları debit karttan haberleri yok. En son 2010 tarihli bastık diyorlar. Elimde kartın fotokopisi var. İptal ettirdiğim karta şifre girmek için, günde 5 kere 444 beni arıyor.

Fisun 58 Okunma

Cevaplar

  • Fisun30 Ocak 2014

    Daha öncesinde HSBC Call Center'a ilettiğim defalarca mesaj/şikayet, eski görüşme kayıtlarımın dinlenmesi talebim, üzerine min 1 yıldır bu kredi kartımı kullanmadığımın banka tarafından belge ile onaylanması gibi taleplerimin hiçbirine hiçbir yanıt ile dönmediler. minimum 2,5 hafta oldu... ek olarak, şikayetimvar.com'a 7 gün önce yazdığım yukarıdaki mesajım ile ilgili de aynı gün yukarıdaki otomatik "biz size döneceğiz" mesajını yayınladılar. ama dönmediler. fakat, iptal etirdiğim kredi kartıma şifre tanımlamam için, günde en az 5 kere (yine otomatik olarak) call center'dan aramayı asla ihmal etmediler! kullanmadığım ve iptal ettirdiğim kredi kartıma nasıl bir şifre tanımlamamı istediklerini ise, zerre anlamış değilim! ilgisiz, operasyonu çok kötü ve dikkatli olmadığınız sürece sizi dara düşürecek aksiyonları olabilen bir banka. asla çalışmayın!

  • Fisun26 Ocak 2014

    benden değerlendirmemi istedikleri çözüm mesajı şu: "Müşterimizin sitenize göndermiş olduğu mesajını incelemeye aldığımızı bilgilerinize sunar, kendisi ile en kısa sürede iletişime geçileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla." nasıl bir çözüm?!jQuery16208000237457002627_1390751425148 olduğunu ve nasıl değerlendirmem gerektiğini, siz sayın "bu satırları okuyan"a bırakıyorum!

  • HSBC Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize göndermiş olduğu mesajını incelemeye aldığımızı bilgilerinize sunar, kendisi ile en kısa sürede iletişime geçileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön