18 Mayıs 2013

HSBC Bank Kart Ücreti!

01.04.2013 tarihinde ki ekstrama kart üyelik aidatı yansıtılmış bunun tekrar geri iadesini istiyorum. Geçen sene de aynı ücreti aldınız fakat arayıp itirazda bulundum ve geri iade yaptınız ama şimdi geri iadesini yapmıyorsunuz.

Eğer üyelik ücretini geri iade etmezseniz kartımı iptal edip bir daha da sizinle çalışmayacağım. Sizden başka diğer bankalarla da çalışıyorum onlarda bu problemi yaşamıyorum.

Reklamlarda kart ücreti yok diye kart çıkartıyorsunuz ama biz eski müşterilerinizden kart ücreti almayı biliyorsunuz lütfen bu konuya ya bir çözüm bulun ya da kartınızı iptal etmek zorun da kalacağım.

Azize 66 Okunma

Cevaplar

 • Azize'nin Teşekkür Mesajı24 Ağustos 2013

  Kart ücretim geri iade yapıldı konuyla ilgilendiğiniz için teşekkürler...

 • HSBC Bank Temsilcisi23 Ağustos 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında telefon aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Azize23 Ağustos 2013

  malesef şikayetim çözülmedi kart ücretim geri iade edilmedi ama reklam yapmayı biliyorlar kart ücreti yok diye...

 • HSBC Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön