20 Nisan 2013 #1754421

HSBC Bank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

HSBC Bankın kredi kartı müşterisiyim. Advantage kredi kartıma 60 tl üyelik aidatı yansıtılmıştır. Kart Üyelik Aidatı adı altında kesilen bu bedelin yasal olmadığını, haksız olduğunu düşünüyor ve en azından müşteri memnuniyeti açısından bu bedelin tarafıma tekrar iade edilmesini istiyorum. Aksi taktirde Advantage kredi kartımı kapatacağım.

Devran 37 Okunma

Cevaplar

  • Devran23 Nisan 2013

    Bana gönderilen e-mailin son paragrafı: "İletmiş olduğunuz hususların Bankamız yetkilileri ile paylaşıldığını ve kart ücretinizin iptal edilmesi talebinize yönelik olumlu yanıt verilemediğini iletmek isteriz." Ben de kart aidatını ödeyip advantage kredi kartımı iptal edeceğim.

  • HSBC Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön